İnsan Kaynakları

Lütfen Bekleyiniz....

İnsan Kaynakları

Kiralacar'da Çalışmak!

Kiralacar'da biz, her yeni güne, çalışmaktan keyif alan dinamik bir ekiple başlıyoruz. Hikâyemize katılan her yeni çalışma arkadaşımızla birlikte farkındalığımız artıyor, birlikte büyüyor ve güçleniyoruz.

En Büyük Gücümüz Çalışanlarımız

Kiralacar İnsan Kaynakları olarak; şirketimizin başarısının sürdürülebilir olmasındaki en büyük gücümüzün çalışanlarımız olduğunun farkındayız. Bu doğrultuda işimize ve kültürümüze uygun çalışanlara sahip olmak amacıyla gelişimlerine destek vermek, bireysel başarılarını takdir ederek, mutlu çalışanlarımızın olmasını sağlamak ve hep beraber daha iyi bir geleceğe ulaşmak en büyük hedefimizdir.

Eğitim

Kiralacar Akademi; yaptığımız işlerde en iyiye ulaşmayı hedefleyerek, iç ve dış kaynaklı eğitimlerle kendi uzmanlık alanlarında çalışanlarımızı geliştirdiğimiz bir platformdur. Kiralacar Akademi'de eğitim ve gelişim işe başlayan her çalışanımıza uyguladığımız oryantasyon programı ile başlar. İşe başlayan çalışanlarımız pozisyonlarına göre planlanmış oryantasyon programı kapsamında eğitimler alırlar. Gerektiğinde işbaşı eğitimleri ile bu program geliştirilebilmektedir. Günümüz bilgi çağında; bilginin üretimi ve tedariki paylaşıma dayanmaktadır. Biz de eğitim süreçlerimizde; iç eğitmenlerimizin önderliğinde "mesleki ve teknik" eğitimleri "bireysel gelişim" eğitimleri ile destekliyor, çalışanlarımıza bilginin paylaşımında stratejik hedeflerimiz doğrultusunda yönlendirmeler yapıyoruz.

İşe Alım Sürecimiz

Şirketimizin yapısıyla ve kültürüyle uyum içinde çalışabilecek, gerekli kişisel yetkinlik ve becerilere sahip adayları şirketimizde görmek öncelikli amacımızdır. İşe alım sürecimizi bu doğrultuda yürütmekte olup, seçme sürecimizde açık pozisyonlarımıza göre birçok yöntem kullanmaktayız.

  • Özgeçmiş Taraması
  • Yetkinlik Bazlı Mülakat
  • İngilizce Testi (pozisyona göre)
  • Referans Kontrolü

Staj: Kariyer hikâyenizde stajlarınız sonrası tercihiniz neresi olursa olsun,

Kiralacar'da staj yapmak, öğrenciler veya yeni mezunlar için öğretici ve bilgilendirici bir deneyimdir. Stajyer veya part-time çalışanlarımızı çalışma arkadaşlarımız olarak benimser ve onların gelişimi için her türlü desteği veririz. Kiralacar olarak, çalışma hayatına bizimle başlayan stajyerlerimiz, performansları ve mevcut iş olanakları doğrultusunda işe alım sürecinde öncelik kazanmaktadır.

Çalışan Memnuniyeti / Bağlılık Anketi

Gücümüzü çalışanlarımızdan aldığımıza inanıyor ve Kiralacar olarak anket çalışmaları ile sözü çalışanlarımıza bırakıyoruz. Bağımsız bir firma tarafından gizlilik çerçevesinde uygulanan anketimizin sonuçları doğrultusunda üst yönetim ile birlikte şirketimizin ve çalışanlarımızın mutluluğu için somut adımlar atıyoruz.

Ücret Yönetimi

Ücret sistemimizin temel ilkesi, iş değerlendirme sonuçlarını, şirket dışı-içi ücret dengelerini göz önünde bulunduran adil ve rekabetçi ücret politikalarıyla çalışanların ücretlerinin ve sosyal haklarının yönetilmesidir.

Motivasyon Çalışmaları

Sosyal aktivite komitemiz önderliğinde çalışanlarımızı motive etmek için çeşitli projeler yürütüyoruz. Zaman zaman organize ettiğimiz ekip içi etkinliklerimiz, her yıl yeni yılı karşılarken yaptığımız partilerimiz bunlardan sadece birkaçı.

Kiralacar olarak, çalışanlarımızın gelişimini desteklemek, mutlu bir çalışma ortamı sağlamak ve onları motive etmek öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Siz de Kiralacar ailesine katılarak dinamik bir çalışma ortamında kariyerinizi geliştirebilir ve bizimle birlikte başarıya ilerleyebilirsiniz.

İş Başvurusu

Sizde fırsatlarla dolu bir aile de birlikte büyümek, gelişmek, üretmek ve heyecan dolu başarı hikayelerinin bir parçası olmak isterseniz CV'lerinizi job@kiralacar.com adresine yollayabilirsiniz.