Kiralacar - Araç Kiralama | Wish

Lütfen Bekleyiniz....

Wish En Ucuz Araç Kiralama Fiyatları

Wish Firma Değerlendirmeleri

0 Yorum
0,00
T
4

Thank you, guys, pick-up and drop off were ok. The car was ok except one strange incident with intense grey smoke coming from underneath the hood and a very strong smell of diesel exhaust in the car. It happened only once, no warningt lights in the dashboard, very strange. The smoke went away by itself ultimately and the car run perfectly OK afterwards but it definitely needs to be checked.

M
5

Mukemmel servis tavsiye ederim

?
5

?????????? ??????

H
5

Hersey cok güzel. Her zaman sizden kiralayacagiz.

S
5

Super. Bu benim ikinci defa burdan araba kiraladigim. Bu defa araba daha iyidi ve uygun fiyat. Tekrardan burdan araç kiralayacam. Aracı teslim almak çok basit. Havmanından çık, sizi bekleyen var, beraber yakıninda bulunan ofisten aracı teslim yorsunuz para islemi yaptıktan sonra.

E
5

Excellent

S
4

Son zamanlarda cstigim en düzenli ve prensip sahibi bir firma. Araclari bakimli temiz ve herseyden önemlisi oldukca güvenli. Kendilerine tekrar tesekür ediyorum,ve daimi csabilecegim bir firma olarak degerlendiriyorum.

I
5

Immer wieder

H
5

Hersey icin cok cok tsk ederim hayirli bol kazancli gunler dilerim

A
5

Alles zur vollsten Zufriedenheit, werde weiter dort mieten

S
5

Süper hizmet !!

Ç
5

Çalışan lar çok kibar

Ç
5

Çok memnun kaldım

I
5

Ich war mit alles zufrieden. Die Mitarbeiter sind sehr freundlich und hilfsbereit und pünktlich. Nur einziges Problem, man bekommt den Autos mit fast leeren Tank. Wenn man Mitternacht angekommen ist und den Weg nicht kennt, bekommt man Angst. Aber dieser Mal hat Tayfun uns geholfen und mit uns zur Tankstelle gefahren. Vielen Dank für gute Service und bis zum nächsten Mal

Y
5

You are the best

P
5

Perfect!

I
2

Istediğimiz arabayı değil başka verildi ama ondanda memnun kaldık, yalnız 1 aylık kiralamıştık fakat erken yurtdışına dönmemiz gerektiğinde para iademiz yapılmadı daha sonra kullanabilirsiniz denildi.Arabayı teslim ederken muhatap bulamadık telefonda görüştüğümüz kişi aracı havmanında araç kiralama parkında bırakmamızı söyledi.Orada yetkiliye bıraktık Henüz ana büro muhataplarıyla görüşemedik, umarım hallederiz

?
4

??? ???? ???????. ???? ????????, ??????? ??????? ? ????, ??? ???????? ? ????????????. ??? ???? ????? (???????????): ??? ????????? ?????? ? ???? ???? ????? ???? ??????? (?? 1 ?????????) ? ???????? ????? ?????? ????????? ????????.

O
5

Oldukça misafirperver güler yüzlü ve dürüst çalışanları var. Tebrik ediyorum. Herkese tavsiye ederim

G
5

Güzel keyifli

F
5

Fantastic value for money! Easy pick up and return. Very responsive when needed. Highly recommended.

G
5

Gayet ilgili ve nazik personel ,hersey gayet güzeldi.

B
4

Benim soy ismim tahta ...teşekkürler

M
4

Memnun kaldim cok yardimci oldular kendilerine hersey icin Tesekkürler

ç
2

çalışanlar agresif bir şekilde ek sigorta dayatıyor. Sigortanın reddedilmesi durumunda, depozito için kabul edilemez şartlar öne sürün.

A
5

Acil araç kiralama lazımdı ve kredikartı sorunum vardı. Hemen yardımcı oldular ve hiç uğraşmadan kiralama hal edildi. Çok memnun kaldım.

G
5

Great service and value form money , we have used your company for all our car rental since 2020 and have been very pleased with the great service and good communications provided . You have been the best rental company we have used in Antalya . During this summer we plan to use you but from Dalaman if we can agree a good price with full insurance - Regards Richard and Irene Issitt Thank You

Wish Firmasından Kiralayabileceğiniz Araç Önerileri