İzmir Adnan Menderes Havalimanı (ADB) Araç Kiralama

İzmir Adnan Menderes Havalimanı

Türkiye'nin dört büyük ilinden İzmir'de bulunan Adnan Menderes Havalimanı, Gaziemir ilçesi sınırlarındadır. Uluslarası havalimanı adını eski Başbakanlarımızdan Adnan Menderes'ten almaktadır. En güvenli rent a car firması olan Kiralacar'dan araç kiralama yaparak sorunsuz bir seyahat deneyimi yaşayabilirsiniz. Havalimanı araç kiralama hizmetleri arasında en uygun kiralık araç seçeneklerini sunan kiralacar.com'u mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Havalimanı Hizmetleri

İzmir rahatlıkla uçuş saatini bekleyip her aradığınızı bulabileceğiniz konforlu ve modern bir terminale sahiptir. TAV Galeri İzmir adlı bir sergi alanı, konaklama için airport oteli, mescit, buluşma alanları, alışveriş ve yemek için geniş alanda Duty Free, klinikler, "Primeclass" Lounge ve özel karşılamayla birlikte tüm uçuş işlemlerini beklemeden halledebileceğiniz Genel Havacılık Terminali bulunuyor. Metro, Havaş ve belediye otobüsleri, vapur ve taksi gibi ulaşım seçenekleri bulunmaktadır. İç hat ve dış hat terminallerine yakın birer otopark bulunmaktadır. İzmir araç kiralama hizmeti için Kiralacar'dan avantajlı fiyatlarla araç kiralayabilirsiniz.

İzmir'de Gezilecek Yerler

Çeşme ve Kuşadası’na 1 saat, şehir merkezine yarım saat mesafededir. İzmir'i gezmeye Konak Meydanı'nda Saat Kulesi'nden başlayabilirsiniz. Sahil şeridi Kordon, Arkeoloji ve Etnografya Müzesi, Kemeraltı Çarşısı, Agora, Efes, Allianoi antik kentleri, Gölcük Yaylası, Kadifekale, Yedi Uyuyanlar Mağarası, Aziz Voukolos Kilisesi, Radyo ve Demokrasi Müzesi, Pasaport İskelesi ve Cumhuriyet Meydanı, Tarihi Kemeraltı Çarşısı, Neşe ve Karikatür Müzesi, Atatürk Müzesi, Tarihi Asansör, Selçuk Kalesi, Doğal Yaşam Parkı, Kuş Cenneti, Alsancak Sevgi Yolu, Homeros Vadisi gezilmesi gereken yerler arasındadır. Şehrin ünlü lezzetlerinden boyoz, midye dolma ve mezeleri tadabilirsiniz. İzmir çevresinde Çeşme, Foça, Alaçatı, Dikili, Karaköy ve Şirince en popüler merkezlerdir. İzmir şehir merkezine 110 km uzaklıktaki Bozdağ Kayak Merkezi'ni de kış tatillerinde tercih edebilirsiniz. İzmir'in doğal ve tarihi güzelliklerini rahatça gezmek için araç kiralama fiyatlarında en uygun kampanyaları sunan Kiralacar ile bir dakikada online olarak kiralanabilmektedir. En uygun fiyatlı kiralık araç seçenekleriyle hızlı, kolay ve güvenli araç kiralama için kiralacar.com yanınızda! İstediğiniz zaman istediğiniz yerde mobil uygulamamız ve web sitemiz üzerinden araç kiralayabilirsiniz.

İzmir Adnan Menderes Havalimanı (ADB) Araç Kiralama