İstanbul Atatürk Havalimanı (IST) Araç Kiralama

İstanbul Atatürk Havalimanı

Mart ayında yeni yerine taşınacak olan İstanbul Havalimanı, Avrupa Yakası'na bağlı Bakırköy ilçesindedir. Eski adı Yeşilköy olan havalimanı, toplam bina alanında da ülkenin en büyüğüdür. 1953'ten beri faaliyet gösteren Türkiye'nin en büyük havalimanı, uluslararası bir havalimanı olup olumsuz hava koşullarında dahi hizmet verebilir durumdadır. Sorunsuz bir seyahat için istediğiniz marka/model kiralık araba en uygun havalimanı araç kiralama fiyatları ile kiralacar.com'da sizi bekliyor. Aracınızla TEM veya E5 karayolundan Atatürk Havalimanı tabelalarını takip ederek kolay şekilde ulaşabilirsiniz.

Havalimanı Hizmetleri

Dünyanın en büyük duty-free alanlarından birine sahip olan merkezde mağazaları gezebilir, yeme içme alanlarında dinlenebilirsiniz. Hediyelik eşyalar için de birçok seçeneğin olduğu alanda kozmetik ürünlerinden tütün ürünlerine birçok ihtiyacınızı karşılaşayabilirsiniz. Havalimanında sekiz binden fazla araç kapasitesi olan geniş bir otopark, otel, mescit ve dinlenme alanları bulunmaktadır. Dış Hatlar terminali içinde bulunan TAV Galeri İstanbul'u ziyaret ederek sergileri görebilirsiniz. Atatürk Havalimanı, İstanbul'un merkezi yerlerinden Taksim'e 22 km, Mecidiyeköy'e 19 km ve Kadıköy'e 34 km uzaklıktadır. Kiralacar ile avantajlı fiyatlarla araç kiralayarak veya metro, taksi, İETT ve özel otobüsler ile şehir içindeki noktalara ulaşabilirsiniz.

İstanbul Avrupa Yakası'nda Gezilecek Yerler

İstanbul'un Avrupa Yakası'ndaki en güzel rotaları görmek isterseniz; Taksim, Kabataş, Dolmabahçe Sarayı, Galata Köprüsü, Beşiktaş, Ortaköy, Kuruçeşme, Bebek, Arnavutköy, Rumeli Hisarı, Sultanahmet Meydanı, Sultanahmet Camii, Topkapı Sarayı, Gülhane Parkı, Yerebatan Sarayı, Ayasofya Müzesi, Panorama 1453 Tarih Müzesi, Selimiye Kışlası, Süleymaniye Cami, Feshane, Eyüp Sultan Camii, Miniatürk, Pierre Loti Tepesi, Beyazıt Meydanı, Kapalı Çarşı, Mısır Çarşısı, Rahmi Koç Müzesi, Atatürk Müzesi, İstanbul Modern, Aşiyan Müzesi mutlaka gezilecek yerler listenizde olmalı. Hem tarihi hem doğal güzellikleriyle hayran kalacağınız bu noktalarda her bütçeye uygun farklı yeme içme alternatiflerini bulabilirsiniz. Yakınlarda bulunan Vialand, İstanbul Akvaryum, Hava Kuvvetleri Müzesi gibi yerleri görmek ve İstanbul'un popüler merkezlerini gezmek için araç kiralama fiyatlarında en uygun kampanyaları sunan Kiralacar ile bir dakikada online olarak kiralanabilmektedir. En uygun fiyatlı kiralık araç seçenekleriyle hızlı, kolay ve güvenli araç kiralama için kiralacar.com yanınızda!

İstanbul Atatürk Havalimanı (IST) Araç Kiralama