Ankara Esenboğa Havalimanı (ESB) Araç Kiralama

Ankara Esenboğa Havalimanı

Düzenli, temiz, sakin ve konforlu bir terminal olan Esenboğa Havalimanı, Türkiye'nin başkenti Ankara'dadır. 1955 yılında Çubuk Ovası'nda geçen ve günde yaklaşık kırk bin yolcu trafiğiyle ülkemizin en büyük dördüncü havalimanı olan Esenboğa, şehir merkezinden yaklaşık otuz kilometre uzaklıktadır. En güvenli rent a car firması olan Kiralacar'dan araç kiralama yaparak sorunsuz bir seyahat deneyimi yaşayabilirsiniz. Havalimanı araç kiralama hizmetleri arasında en uygun kiralık araç seçeneklerini sunan kiralacar.com'u mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Havalimanı Hizmetleri

Konforlu hizmet için “primeclass” CIP servisi ve özel asistan seçeneği de olan Comfort Lounge ve önemli siyasilerin ağırlandığı Büyük Şeref Salonu bulunmaktadır. Ayrıca 2009 yılında ACI Europe tarafından “En İyi Havalimanı” olarak seçilmiştir. Doğal gün ışığıyla aydınlatmanın sağlandığı bir mimariye sahip olan terminal Avrupa'nın en modern havalimanıdır. Yiyecek içecek, tütün, alkol, aksesuar ve kozmetik ihtiyaçlarınız için çok sayıda seçenek bulabilir, dinlenme alanlarında zaman geçirebilirsiniz. Dört binden fazla araç kapasiteli katlı ve açık otoparkı bulunmaktadır. Otoparktan terminale geçmek için kapalı köprü kullanıldığı için kötü hava koşullarında da mağduriyet yaşanmaması sağlanmıştır. Havalimanına özel ve belediye otobüsleri, taksi ve araç kiralama ile ulaşım sağlanmaktadır. Havalimanı ulaşımı için en rahat seçenek havalimanı araç kiralama hizmetinden yararlanmaktır.

Ankara'da Gezilecek Yerler

Kültür ve sanatın siyasetle bütünleştiği başkentte, kültürel gezileri tercihe edenler için Anıtkabir başta olmak üzere Hamamönü, Ankara Kalesi, Pirinç Han, Anadolu Medeniyetleri Müzesi, Rahmi M. Koç Müzesi, Mehmet Akif Ersoy Evi, Etnografya Müzesi, Kocatepe Camii, Hacı Bayram Camii, Augustus Tapınağı, Devlet Resim ve Heykel Müzesi, Ulucanlar Cezaevi Müzesi, Kurtuluş Savaşı Müzesi, Cumhuriyet Müzesi, Estergon Kalesi, Roma Hamamı, Ankara Oyuncak Müzesi, Atakule mutlaka ziyaret edilmeli. Kızılay Meydanı, Tunalı Hilmi Caddesi, Kuğulu Park, Gençlik Parkı, Aqua Vega Akvaryum, Dikmen Vadisi, Güven Park, Seğmenler Parkı, Harikalar Diyarı, Mogan Park gibi popüler lokasyonları da görmelisiniz. Keçiören'de Teleferik keyfini yaşayabilirsiniz. Ankara'da farklı bütçelere uygun konaklama seçenekleri bulunmaktadır. Şehrin popüler merkezlerini gezmek için araç kiralama fiyatlarında en uygun kampanyaları sunan Kiralacar ile bir dakikada online olarak kiralanabilmektedir. En uygun fiyatlı kiralık araç seçenekleriyle hızlı, kolay ve güvenli araç kiralama için kiralacar.com yanınızda! İstediğiniz zaman istediğiniz yerde mobil uygulamamız ve web sitemiz üzerinden araç kiralayabilirsiniz.

Ankara Esenboğa Havalimanı (ESB) Araç Kiralama