Adana Şakirpaşa Havalimanı (ADA) Araç Kiralama

Adana Şakirpaşa Havalimanı

Çukurova'da bulunan Adana Havalimanı şehre en yakın havalimanıdır. En hızlı ve rahat şekilde uçağa binebileceğiniz küçük ve şirin bir terminale sahiptir. En güvenli rent a car firması olan Kiralacar'dan araç kiralama yaparak sorunsuz bir seyahat deneyimi yaşayabilirsiniz. Havalimanı araç kiralama hizmetleri arasında en uygun kiralık araç seçeneklerini sunan kiralacar.com'u mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Havalimanı Hizmetleri

Gazete büfesi, cafe bar, kafeterya, bebek bakım odası, mescit ve dış hatlar kısmında free shop vardır. Havalimanında oldukça geniş ve uygun fiyatlı bir otopark bulunmaktadır. Şehre 3 kilometre uzaklıktaki havalimanında ulaşım için Kiralacar ile avantajlı araç kiralama seçeneğiyle birlikte otobüs, dolmuş ve taksi seçeneklerini kullanabilirsiniz.

Adana'da Gezilecek Yerler

Akdeniz Bölgesi'nin bu güzel şehrinde Seyhan Seyhan baraj gölü üzerindeki Türkiye'nin en uzun köprüsü olan Çatalan ve Nehri üzerindeki Taş köprüyü, mimari seviyorsanız tren garını, ülkenin en büyük saat kulesi olan Büyük Saat kulesini, hediyelik eşya için de gezebileceğiniz Kazancılar çarşısını, tarih sevenler için Şar, Anavarza, Ayas, Akören ve Misis ören yerleri, Misis Mozaik, Atatürk, Arkeoloji ve Etnografya müzelerini, Arıkan konağını, Ulu Camii'yi, ülkenin en büyük camisi olan Sabancı Merkez Camii'yi, Atatürk ve oldukça geniş alana yayılmış Adana merkez parklarını, Aladağ Küp şelalesini, Bebekli kilisesi, harika manzarasıyla Toros dağları, Feke kalesini, yabancı filmlere sahne olmuş Varda köprüsünü, Kapıkaya kanyonunu, eğlenceli zaman geçirebileceğiniz sinema müzesini ve Misis mozaik müzesini, çok güzel restoranların bulunduğu Seyhan baraj gölünü ve cafe olarak da hizmet veren Taş Mekan Kültür Merkezi'ni mutlaka görmelisiniz. Ayrıca Altın Koza Film Festivali de bu şehrimizde yapılıyor. Kış turizmi için Pozantı'da Kayak Evi bulunmaktadır. Adana'nın en meşhur lezzeti olan kebap, şalgam suyu, şırdan, ciğer gibi lezzetleri de denemelisiniz. Adana'da konaklama ve yemek bütçesi çok uygun fiyatlarla karşılaşanabilmektedir. Şehri rahatça gezmek için araç kiralama fiyatlarında en uygun kampanyaları sunan Kiralacar ile bir dakikada online olarak kiralanabilmektedir. En uygun fiyatlı kiralık araç seçenekleriyle hızlı, kolay ve güvenli araç kiralama için kiralacar.com yanınızda! İstediğiniz zaman istediğiniz yerde mobil uygulamamız ve web sitemiz üzerinden araç kiralayabilirsiniz.

Adana Şakirpaşa Havalimanı (ADA) Araç Kiralama